Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki

Wszystkie informacje na temat pożyczek oferowanych przez Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Znajdziemy tu informacje, co to jest pożyczka społecznościowa i jak można ubiegać się o taką pożyczkę oraz jakie zalety ma pożyczka społecznościowa dla pożyczkobiorcy.  Zapewne każdy znajdzie tutaj przydatne dla siebie informacje.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki, co to jest pożyczka społecznościowa, zalety pożyczki oferowanej przez Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych, jak wziąć pożyczkę społecznościową.

 

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki.


Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych oferuje bardzo korzystne pożyczki, które różnią się od popularnych pożyczek chwilówek, czy pożyczek na raty oferowanych przez banki oraz instytucje pozabankowe. Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych oferuje tak zwane pożyczki społecznościowe. Dzięki ofercie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych pożyczki możesz szybko i w łatwy sposób otrzymać pożyczkę społecznościową w wysokości od 100 złotych do nawet 20 000 złotych i co ważne, gotówkę z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Sam decydujesz, na co przeznaczysz pieniądze, czy to na remont domu, czy kupno samochodu.

Co to jest dokładnie pożyczka społecznościowa?

Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że jeśli chcesz wziąć taką pożyczkę, na czas spłaty swojego zobowiązania, przekazujesz firmie TPW przedmiot zastawu, którego wartość musi być wyższa od kwoty udzielonej pożyczki. W momencie, kiedy nie będziesz w stanie spłacić swojego zobowiązania, Twój przedmiot zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z niego zostanie przekazany inwestorowi, który udzielił pożyczki społecznościowej i to pokryje spłatę Twojej pożyczki. Od klienta nie wymaga się wtedy żadnych dodatkowych wpłat. Jeśli spłacisz w terminie swoją pożyczkę, po upływie terminu zawartej umowy pożyczki społecznościowej oczywiście przedmiot zastawu trafia z powrotem do Ciebie. Jeśli nie spłacisz pożyczki, wtedy przedmiot zastawu przechodzi na własność firmy Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych jako zabezpieczenie i na tym umowa się kończy. Nie musisz się martwić, że jeśli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki, spadną na ciebie nieprzyjemności związane z windykacją klienta. Warunki umowy pożyczkowej są jasne i przejrzyste. Nie zawierają żadnych ukrytych kosztów ani kruczków prawnych. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę społecznościową i przedstawisz  przedmiot zastawu, szybko otrzymasz informację, jaką kwotę możesz otrzymać. Kwota udzielonej pożyczki społecznościowej zależy od wartości  przedmiotu, który przedstawisz. Jeśli kwota pożyczki będzie Ci odpowiadać, pieniądze możesz otrzymać błyskawicznie, nawet w ciągu 15 minut.

Zaletą pożyczki społecznościowej jest to, że przy jej zaciąganiu wymagane jest minimum formalności. Nie musisz przedstawiać licznych dokumentów oraz zaświadczeń potwierdzających Twoje zatrudnienie i uzyskiwane dochody. Nie będzie weryfikowana Twoja zdolność kredytowa oraz sprawdzane liczne rejestry dłużników, w przeciwieństwie do innych firm udzielających pożyczek. Nie musisz się zatem martwić negatywną oceną kredytową w BIK, czy wpisem w KRD z powodu niespłaconego zobowiązania.

 

Co ważne, pożyczkę społecznościową możesz otrzymać, nie wychodząc nawet z domu. Wszystko załatwisz drogą online, siedząc wygodnie w swoim fotelu. Wystarczy jedynie się zarejestrować na stronie Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych, aby móc korzystać z serwisu. Należy wypełnić krótki formularz dostępny pod zakładką Rejestracja na stronie https://tpw.pl/register/. W przypadku pytań oraz wątpliwości możesz skontaktować się z firmą TPW za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie, oraz telefonicznie, dzwoniąc pod nr 510 444 888. Pożyczek społecznościowych udzielają inwestorzy, którzy współpracują z firmą Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Inwestorzy sami wybierają osoby, którym chcą udzielić pożyczki. Dlatego więc, aby zwiększyć swoją wiarygodność dla inwestorów, w każdej chwili możesz skorzystać z tak zwanej weryfikacji PLUS. Weryfikacja Plus składa się z:

- sprawdzenia użytkownika w Biurach Informacji Gospodarczej,

- weryfikacji adresu,

- weryfikacji dokumentu tożsamości,

- weryfikacji drugiego numeru telefonu, może to być zarówno numer telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego,

- weryfikacji deklarowanego źródła dochodu.

Nie ma jednak obowiązku korzystania z wszystkich etapów weryfikacji. Można skorzystać również tylko z jednego elementu weryfikacji. Trzeba jednak wiedzieć, że każdy etap weryfikacji sprawdzany jest osobno. Warto skorzystać ze wszystkich etapów, bo jeszcze bardziej wzmocni to wiarygodność użytkownika ubiegającego się o pożyczkę społecznościową.

Warto jest wykazywać się wiarygodnością oraz rzetelnością przy spłacaniu pożyczki. Za  dokonywanie pozytywnych transakcji przyznawane są punkty, które pozytywnie wpływają na wizerunek użytkownika, a to go wyróżnia wśród innych użytkowników serwisu TPW. Jeśli użytkownik wyróżnia się swoją aktywnością oraz terminowo spłaca zaciągniętą pożyczkę, wtedy ma bardzo duże szanse na zwiększenie limitu.

Czas trwania pożyczki społecznościowej wynosi jeden miesiąc. Oczywiście jest również możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, kiedy nie jest w stanie spłacić całego zobowiązania w ustalonym terminie. Wystarczy skontaktować się z firmą TPW i poprosić o przesunięcie terminu spłaty. Pamiętaj jednak, że za każde przesunięcie terminu spłaty naliczana jest dodatkowa opłata.

 

artykuł powstał dzięki serwisowi Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych
 

 

Najczęściej szukane